ALTANY OGRODOWE, DOMKI NARZĘDZIOWE, WIATY, DREWUTNIE

CZĘSTOCHOWA-KOŚCIELEC

 

Nasza firma DREWNOTRIK zajmuje się produkcją i projektowaniem architektury ogrodowej. Specjalizujemy się w produkcji altan, domków narzędziowych 2w1 oraz 3w1, drewutni, wiat i drobnych mebli ogrodowych.


Dbamy o to, aby nasze produkty były jak najlwyższej jakości, tak aby każdy klient był zadowolony w 100% z naszych usług i mógł nas polecić znajomym. Wiemy o tym, że tylko rzetelnie i dobrze wykonana praca owocuje rozwojem i zadowoleniem z obu stron.
Nasza firma podejmuje się wszelakich projektów, nie boimy się wyzwań. 
Jeśli chcesz, abyśmy wykonali altanę z twojego projektu, zadzwoń lub napisz do nas, a my zajmiemy się resztą.

 

Korzystając z usług naszej firmy, można wybrać altanę o odpowiednim rozmiarze, kształcie i kolorze ? taką, jaka spełni wszystkie oczekiwania swojego przyszłego właściciela.Nasza firma stawia na indywidualne podejście, ponieważ cenimy gust każdego klienta. Chcemy, by dopasowanie ogrodowej altany było proste i przyjemne, dlatego pomagamy dopasować jej wielkość, kształt i kolory do ogrodu naszego klienta. Bardzo chętnie podpowiemy i doradzimy na każdym etapie realizacji. Wystarczy skontaktować się z naszą stolarnią i przekazać nam wszystkie, niezbędne szczegóły, abyśmy mogli zacząć pracę.

 

male

 

10 lat doświadczenia

Tysiące zadowolonych Klientów

Profesjonalna ekipa montażowa

Wysoka Jakość Wykonania

Gwarancja Jakości

Własny transport

Terminowość

 

 

certyfikat